Obchody⋆

Naše partnerské obchody

Obchody musia splniť niektoré konkrétne kritéria, aby tu mohli byť uvedené. Preto ich anonymne testujeme a zároveň vyhľadávame hlasy zákazníkov v širokom spektre. Bezpečne dokážeme oddeliť seriózne obchody od tých neserióznych.

Bezpečnosť pri platbe

Nikdy nezahrnieme do nášho portfólia obchod, ktorý by nedbal na bezpečnosť platobných metód. Tvoje údaje pri platení musia byť bezpodmienečne chránené a to spĺňajú všetky naše obchody.

História obchodu

Dbáme aj na dobu pôsobenia na trhu. Obchody, ktoré sú v hernom priemysle už nejaký čas, majú tisícky predaných kľúčov a spokojných zákazníkov sú ďalšou z priorít. Je to ďalší z bodov, ktoré by nemali spochybňovať ich legitimnosť.

Čas dodania kľúču

Rýchlosť dodania kľúču je veľmi dôležitá vec. Veď kto by chcel čakať týždeň na už zaplatený titul? Naše obchody vo väčšine prípadov posielajú licenciu na mail, obratom po zaplatení. 

Popdora zákazníka

Seriózna a rýchla pomoc pri akomkoľvek probléme je na nezaplatenie. Preto by mali obchody reagovať na každú prosbu o pomoc. Nielen rýchlosť odozvy, ale aj trefnosť riešenia problému zaváži pri výbere obchodu.Obchody

HRK Game

Obchody

SCDKey

Obchody

Humble Bundle

Obchody

2game

Obchody

Gaming Dragons

Obchody

Kinguin

Obchody

cdkeys

Obchody

Gamers Outlet

Obchody

Gamesdeal

Obchody

G2PLAY

Obchody

G2A

Obchody

CJS CD Keys

Obchody

Gamesrocket

Obchody

DLGAMER

Obchody

Gamivo

Diskutovať o obchodoch môžeš na našom fóre

TU